Ціни

   Звичайно ж, багатьох клієнтів цікавлять ціни на адвокатські послуги, способи та терміни оплати. Юридичні послуги, які надаються адвокатом - це річ не матеріальна "невідчутна", купуючи які важко визначити наскільки ціна об'єктивна і відповідає витраченим зусиллям на виконання поставленого завдання.

   Ціни на послуги адвоката Старцуна Миколи Івановича як правило, індивідуальні, так як вартість складається із різних факторів, серед яких часові рамки, ступінь складності справи, необхідність виїзду у відрядження і ряд інших параметрів, тому вартість обговорюється індивідуально в кожному конкретному випадку. Ціни на послуги адвоката у будь-якому випадку надаються клієнту з попереднім узгодженням та з обумовленим обсягом необхідної роботи. 

   У випадку укладення договору на надання юридичних послуг, сплачена вартість першої усної консультації зараховується в рахунок оплати юридичних послуг.

   Якщо у вас виникне тимчасова фінансова скрута – я готовий піти Вам на зустріч: відстрочення і вартість послуг в цьому випадку обмовляється індивідуально. Я сподіваюся на ваше розуміння того, що чим складніше поставлене завдання, тим більше зусиль і засобів піде на її вирішення.

   Важливо! В разі замовлення послуг адвоката, перша юридична консультація надається безкоштовно.