Адвокат Старцун Микола Іванович - висококваліфікований юрист, який має вищу юридичну освіту  (в 1994 році закінчив юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (м.Харків) та свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №235 від 09.11.2001 року, який спеціалізується в галузях кримінального, цивільного, господарського, адміністративного, трудового, спадкового, корпоративного, сімейного права, а також значний стаж роботи в сфері юридичного супроводження господарської діяльності організацій різних форм власності та допомоги фізичним особам у вирішені їх правових питань.

   Адвокат Старцун Микола Іванович для вирішення професійних завдань та досягнення бажаного для клієнта результату має великий професійним досвід, відмінне знання законодавства, індивідуальний підхід та бажання у досягненні позитивного результату.

   Звернувшись до адвоката клієнти можуть бути впевнені , що інформація отримана ним буде носити суворо конфіденційний характер, та буде зберігатись у суворій адвокатській таємниці.

   Адвокат в своєму активі має велику кількість результативних судових спорів. 

   Своєчасне звернення до адвоката за юридичною допомогою допоможе уникнути помилок при виборі варіанта вирішення Вашої проблеми і має велике значення для досягнення сприятливого результату. 

    Основними перевагами адвоката Старцуна Миколи Івановича є: 

- Точне розуміння поставлених завдань;

- Виконання цих завдань в чітко обумовлені терміни;

- Знаходження правильних рішень в найзаплутаніших юридичних аспектах;

- Чіткий юридичний аналіз діючих норм законодавства;

- Вирішення будь-яких завдань в рамках діючих нормативних актів;

- Повна конфіденційність при вирішенні поставлених завдань.